Msza święta, nabożeństwo majowe i uwielbienie z Zespołem MŁODE UWIELBIENIE

W niedzielę 17 maja zapraszamy do Sanktuarium św. Jana Pawła II na wspólną modlitwę z zespołem Młode Uwielbienie.

O godz. 17.00 podczas Mszy Świętej młodzi muzycy poprowadzą śpiew liturgiczny.

Po Eucharystii zapraszamy na:
• nabożeństwo majowe z Litanią Loretańską,
• a następnie na wieczór uwielbienia w wykonaniu zespołu Młode Uwielbienie.

To dobra okazja, aby zatrzymać się na chwilę modlitwy i posłuchać, jak młodzi ludzie w piękny i pełen wiary sposób wykorzystują swoje muzyczne talenty.

Serdecznie zapraszamy.