5-lecie Duszpasterstwa „Barka” rozpoczęło się dziś Mszą Świętą pod przewodnictwem ks. kustosza Tomasza Szopy w Kaplicy Kapłańskiej. Kaplica wypełniona niemal do ostatniego miejsca jest pięknym dowodem na to, jak bardzo wspólnota i jej przyjaciele lubią spędzać ze sobą czas, modlić się i budować relacje.
Dzisiejszy dzień jest dopiero początkiem wspólnego świętowania. W ramach obchodów rocznicy planowana jest jeszcze pielgrzymka do Lourdes oraz spotkanie z ks. kard. Grzegorzem Rysiem – metropolitą krakowskim.
Już niedługo pojawi się pełna relacja oraz zdjęcia nie tylko z Eucharystii, ale z całego spotkania.













