Kolejny raz nasze Sanktuarium rozkwita dzięki ludziom o wielkich sercach!
Z całego serca dziękujemy Szkółce Roślin Ozdobnych DĄBEK za kolejny piękny dar kwiatów i roślin, które upiększają teren wokół naszego Sanktuarium. Wasza życzliwość, hojność i troska o piękno tego miejsca sprawiają, że staje się jeszcze bardziej wyjątkowe dla pielgrzymów i wszystkich odwiedzających. Dziękujemy za pamięć, serce i nieustanne wsparcie!
Niech Pan Bóg błogosławi Właścicielom oraz całemu zespołowi Szkółki DĄBEK w codziennej pracy i rozwijaniu tego pięknego dzieła.
Zachęcamy również do odwiedzenia strony i poznania oferty tej wyjątkowej szkółki:
https://szkolkadabek.pl/










