Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sanktuarium św. Jana Pawła II
W czwartek, 4 czerwca, będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało).
Serdecznie zapraszamy również do udziału w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy, która wyruszy po Mszy Świętej o godz. 17.00. Procesja odbędzie się wokół Sanktuarium i będzie publicznym wyznaniem naszej wiary w rzeczywistą obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.
Zachęcamy do wspólnej modlitwy i licznego udziału w tej wyjątkowej uroczystości.


