• Kalendarz liturgiczny:
    • Piątek (28.10) – śś. Szymona i Judy Tadeusza
  • Fundacja “Dzieło Nowego Tysiąclecia” składa podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w kwestę w zeszłą niedzielę. Stypendyści zebrali przy naszym Sanktuarium 6358,05 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  • Po raz kolejny zapraszamy osoby, które zmagają się ze zranieniem wykorzystania seksualnego, oraz tych wszystkich, którzy nie chcą pozostawać obojętni na los skrzywdzonych braci i sióstr, do wspólnej modlitwy w dniu dzisiejszym w naszym Sanktuarium. Rozpoczęcie o godz. 17.00 Mszą świętą pod przewodnictwem Ks. Abp. Wojciecha Polaka, delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. ochrony dzieci i młodzieży. Po Mszy św. nabożeństwo przebłagalne oraz spotkanie z Księdzem Prymasem w Białej Sali.
  • W piątek, jak każdego 28 dnia miesiąca, przeżywać będziemy nabożeństwo ku czci św. Szarbela. O godz. 17.00 Msza św. w intencji czcicieli Świętego Mnicha z Libanu.
  • Przeżywamy październik, miesiąc różańca. Nabożeństwa różańcowe w naszym Sanktuarium odbywają się codziennie po Mszy św. o godz. 17.00. Cieszymy się, że powstaje u nas już dziesiąta Róża Rodziców modlących się za swoje dzieci. Zachęcamy do włączenia się w tę wspólną modlitwę za najmłodszych.
  • Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony szczególnej modlitwie za zmarłych. W związku z tym w zakrystii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne. Już teraz zapraszamy na Mszę świętą z procesją do grobów w uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada o godz. 17.00. Będzie jej przewodniczył Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie uroczystości odpustowych ku czci św. Jana Pawła II. Podziękowania składamy w szczególności służbie liturgicznej – lektorom i ministrantom, chórowi i orkiestrze “Nie lękajcie się!”, p. organiście, scholi “Młode Uwielbienie”, siostrom i p. kościelnemu z zakrystii, paniom i panom sprzątającym, rycerzom Jana Pawła II, świeckim i duchownym pracownikom Sanktuarium i Centrum Jana Pawła II “Nie lękajcie się!”. Niech nasz Święty Patron wyprasza dla wszystkich potrzebne łaski za okazane dobro i pomoc.
  • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych oraz do skarbon. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.