Dom Pielgrzyma


Dom Pielgrzyma zlokalizowany w kompleksie budynków przy Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” posiada 10 pokoi z antresolami, rozlokowanych na dwóch piętrach budynku. Każdy z pokoi wyposażony jest w część wypoczynkową (sofę, stół z krzesłami, telewizor) i część noclegową, w której na dwóch poziomach znajdują się łóżka jednoosobowe. Dodatkowo, w każdym pokoju znajduje się łazienka, a do dyspozycji gości jest również lodówka oraz czajnik elektryczny. W całym obiekcie dostępny jest darmowy Internet.

Na chwilę obecną w Domu Pielgrzyma nie jest oferowane wyżywienie, jednakże każdemu z gości oferujemy gorące napoje. Na terenie Centrum Jana Pawła II znajduje się cukiernia, w której można zjeść słodkie śniadanie i wypić dobrą kawę oraz zamówić posiłki dla grup (śniadania, obiady, obiadokolacje i kolacje). W najbliższym sąsiedztwie znajdują się także restauracje oraz sklepy spożywcze. 

Bezpośrednio przy Domu Pielgrzyma znajduje się obszerny i bezpłatny parking, zarówno dla samochodów, jak i autokarów.

Zachęcamy do zorganizowania u nas dni skupienia oraz rekolekcji dla kapłanów, wspólnot, młodzieży, rodzin czy innych grup zorganizowanych. Istnieje także możliwość skorzystania z bogatej oferty wynajmu sal konferencyjnych wyposażonych w rzutniki multimedialne, nagłośnienie oraz Internet.

Podczas pobytu zapraszamy do modlitwy w Sanktuarium św. Jana Pawła II, zarówno w Górnym, jak i w Dolnym Kościele oraz w kaplicach, w tym w Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Gorąco zachęcamy także do zwiedzania wystaw w Muzeum oraz do wjazdu na Wieżę Fatimską, z której roztacza się piękny widok na Kraków i okolice. 

Centrum Jana Pawła II jest rozłożystym, przepięknym i harmonijnie zaprojektowanym kompleksem budynków, którego architektura czerpie inspiracje i motywy z włoskich miast. Zielone błonia otaczające  Centrum Jana Pawła II sprzyjają modlitwie, kontemplacji oraz dobremu wypoczynkowi, w tym także aktywnemu, ze względu na liczne ścieżki dookoła. Dom Pielgrzyma znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, z dala od głównych ciągów komunikacyjnych oraz turystycznych, z widokiem na tereny zielone.

Koszt noclegu zależy od liczby osób w pokoju:

 • w pokoju dla 1 lub 2 osób:
  – pokój mały: 210 zł za dobę/pokój
  – pokój duży: 250 zł za dobę/pokój
 • w pokoju dla 3 lub 4 osób:
  – pokój 3-osobowy: 240 zł za dobę/pokój
  – pokój duży (3 lub 4 osoby): 320 zł za dobę/pokój
 • w pokoju dla 5 osób: 380 zł za dobę/pokój
 • w pokoju dla 6 osób: 450 zł za dobę/pokój

Grupy:

 • 80 zł za osobę (dwie noce i więcej)
 • 90 zł za osoba/noc (1 doba)

Rezerwacje i zapytania prosimy kierować na adres mailowy: noclegi@janpawel2.pl lub pod numer telefonu: +48 607 066 502 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00).

 

REGULAMIN DOMU PIELGRZYMA