• Trwamy w okresie Wielkiego Postu – czasie pokutnego przygotowania do Świąt Paschalnych. Zachęcamy, aby już teraz skorzystać z sakramentu pokuty, który w naszym Sanktuarium sprawowany jest przez cały dzień. Serdecznie zapraszamy także na nabożeństwa wielkopostne – w każdy piątek o godz. 17.45 Droga Krzyżowa, a w niedzielę – Gorzkie Żale, również o godz. 17.45.
 • W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy szczególnie na Msze Święte o godz. 12.30, podczas których mamy okazję wysłuchać nauk rekolekcyjnych z tematem przewodnim Gorąco pragnąłem spożyć Paschę z Wami. Modlitwie towarzyszy muzyka przygotowana przez krakowskich kompozytorów. Zapraszamy już o godz. 12.15 na próbę śpiewu przed liturgią.
 • W zakrystii są do nabycia baranki na stół wielkanocny. Ofiara przeznaczona jest na działalność Caritas naszej Archidiecezji.
 • Grupa świeckich katolików wraz z duszpasterzem osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym zaprasza na nabożeństwo Anastasis – godzinną adorację Najświętszego Sakramentu i kontemplację Boskiego Oblicza z Manoppello, w poniedziałek 13 marca, o godz. 19.00 w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w dolnym kościele.
 • W czwartek, jak 16go dnia każdego miesiąca zapraszamy na nabożeństwo Getsemani. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie wspólna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem z Rycerzami św. Jana Pawła II.
 • Zapraszamy na Mszę świętą w intencji chorych, transmitowaną przez TVP Kraków w najbliższy piątek o godz. 17.00.
 • W sobotę, 18 marca o godz. 18.00 odbędzie się w naszym Sanktuarium koncert chóru i orkiestry zespołu Mazowsze, który wykona Requiem d-moll W. A. Mozarta oraz kilka pieśni pasyjnych. Wydarzenie nie będzie biletowane. Serdecznie zapraszamy.
 • Spotkanie Duszpasterstwa Osób z niepełnosprawnością Barka w przyszłą niedzielę, 19 marca o godz. 14.30. Będzie to spotkanie formacyjne z konferencją rekolekcyjną ks. Józefa Habiny, kapelana posługującego w szpitalu uniwersyteckim. Spotkanie zakończy się Mszą św o godz. 17. Serdecznie zapraszamy także nowe osoby.
 • Również w niedzielę 19 marca o godz. 16.00 odbędzie się w naszym kościele Wielkopostny Wieczór Uwielbienia, podczas którego w tym wyjątkowym czasie odnowy naszej wiary będziemy adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie poprzez muzykę, którą będzie animować młodzieżowa grupa muzyczna Młode Uwielbienie.
 • W niedzielę 19 marca o 18.30 w sali konferencyjnej budynku Fides odbędzie się wykład Kim jest Człowiek z Całunu? Poprowadzi go pan Krzysztof Sadło jeden z założycieli i dyrektorów Polskiego Centrum Syndologicznego – instytucji zajmującej się prowadzeniem badań i propagowaniem wiedzy o Całunie Turyńskim. Serdecznie zapraszamy.
 • Z kolei w niedzielę 26 marca o godz. 18.00 odbędzie się koncert Requiem d-moll op.48 Gabriela Fauré [Foré] w wykonaniu Chóru naszego Sanktuarium pod batutą Marka Kluzy i przy akompaniamencie organowym Kacpra Orzechowskiego. Już dzisiaj  serdecznie zapraszamy.
 • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.