Nabożeństwo z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne

„Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam na wieki” (Hbr 13,8). Uzdrawiał chorych, wskrzeszał umarłych, wypędzał złe duchy. Dał Apostołom tę samą władzę: „Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą i ci odzyskają zdrowie” (Mk 16, 17-19). „Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca” (J 14, 12).

Msze św. i nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie to spotkania modlitewno – ewangelizacyjne w określonej formule. Rozpoczynają się Mszą św., podczas której uczestniczymy w Męce i Zmartwychwstaniu Jezusa.

Eucharystii i nabożeństwom przewodniczy ks. Jan Reczek.

Po Mszy św. ma miejsce uwielbienie animowane przez diakonię muzyczną, w trakcie którego są prowadzone modlitwy wstawiennicze w intencji uzdrowienia zarówno fizycznego, z chorób oraz ich skutków, ale przede wszystkim w intencji uzdrowienia wewnętrznego, dotykającego spraw duchowych.

Terminy Mszy św. w roku 2024:

  • 10 lutego
  • 27 kwietnia
  • 22 czerwca
  • 28 września
  • 23 listopada

Początek o godz. 17.00.

Kontakt do ks. Jana Reczka:
tel. 12 647 05 63 w.13
tel. 660 984 145 (tylko SMS)
modlitwa@poczta.fm

Więcej na stronie:

https://maryja-mistrzejowice.pl/ks-jan-reczek