• Kalendarz liturgiczny:
    • Wtorek (14.02) – śś. Cyryla i Metodego.
  • Zapraszamy na Kurs Alfa w języku ukraińskim organizowany przez nasze Sanktuarium oraz wspólnotę Sursum Corda. Kurs rozpoczyna się w poniedziałek, 13 lutego, o godz. 18.30. Szczegóły na plakatach przy wyjściach z kościoła.
  • Grupa świeckich katolików wraz z duszpasterzem osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym zaprasza na nabożeństwo Anastasis – godzinną adorację Najświętszego Sakramentu i kontemplację Boskiego Oblicza z Manoppello, w poniedziałek 13 lutego, o godz. 19.00 w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w dolnym kościele.
  • Spotkania scholi gregoriańskiej wracają po krótkiej przerwie semestralnej w najbliższą środę, 15 lutego o godz. 19.00. Rozpoczynamy tradycyjnie w kaplicy św. Kingi wspólnymi Nieszporami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych śpiewem gregoriańskim. Jest to dobry moment, żeby dołączyć, gdyż rozpoczynamy przygotowania do Wielkiego Postu.
  • Zapraszamy dzieci na bal karnawałowy w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej budynku Fides. Zachęcamy, aby dzieci na bal przyszły w przebraniach.
  • Duszpasterstwo osób z niepełnosprawnością “Barka” zaprasza na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 14.30, a po nim na Mszę św. o godz. 17.00. Tym razem na spotkaniu Duszasterstwo “Barka” będzie gościło wspólnotę Teatr Tańca “Lilia”, działającą także przy naszym Sanktuarium.
  • Już teraz pragniemy poinformować, że w następną środę, tj. 22 lutego rozpoczniemy Wielki Post. Msze święte w górnym kościele o godz. 8:00, 10:00, 12:00, 17:00 i dodatkowo o 20:00. Mszy św. o godz. 20.00 w Środę Popielcową będzie przewodniczył ks. kard. Stanisław Dziwisz.
  • Bardzo dziękujemy panu Tomaszowi Ślusarczykowi, który przez ostatnie sześć miesięcy pełnił w naszym kościele posługę organisty w zastępstwie pana Kacpra Orzechowskiego. Niech św. Cecylia, patronka muzyków kościelnych oraz św. Jan Paweł II wypraszają wszelkie potrzebne łaski szczególnie w nowym miejscu pracy – Bazylice Ojców Franciszkanów w Krakowie. 
  • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.