• Kalendarz liturgiczny:
  • Poniedziałek (20.03) – Uroczystość św. Józefa,
  • Sobota (25.03) – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
 • Trwamy w okresie Wielkiego Postu – czasie pokutnego przygotowania do Świąt Paschalnych. Zachęcamy, aby już teraz skorzystać z sakramentu pokuty, który w naszym Sanktuarium sprawowany jest przez cały dzień. Serdecznie zapraszamy także na nabożeństwa wielkopostne – w każdy piątek o godz. 17.45 Droga Krzyżowa, a w niedzielę – Gorzkie Żale, również o godz. 17.45. W przyszłą niedzielę, nabożeństwo Gorzkich Żali odbędzie się wyjątkowo o godz. 16.15, z racji koncertu wielkopostnego naszego chóru.
 • W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy szczególnie na Msze Święte o godz. 12.30, podczas których mamy okazję wysłuchać nauk rekolekcyjnych z tematem przewodnim Gorąco pragnąłem spożyć Paschę z Wami. Modlitwie towarzyszy muzyka przygotowana przez krakowskich kompozytorów. Zapraszamy już o godz. 12.15 na próbę śpiewu przed liturgią.
 • Spotkanie Duszpasterstwa Osób z niepełnosprawnością Barka dzisiaj o godz. 14.30. Będzie to spotkanie formacyjne z konferencją rekolekcyjną ks. Józefa Habiny, kapelana posługującego w szpitalu uniwersyteckim. Spotkanie zakończy się Mszą św o godz. 17. Serdecznie zapraszamy także nowe osoby. 
 • Również dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się w naszym kościele Wielkopostny Wieczór Uwielbienia, podczas którego w tym wyjątkowym czasie odnowy naszej wiary będziemy adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie poprzez muzykę, którą będzie animować młodzieżowa grupa muzyczna Młode Uwielbienie
 • Dzisiaj wieczorem, o 18.30 w sali konferencyjnej budynku Fides odbędzie się wykład Kim jest Człowiek z Całunu? Poprowadzi go pan Krzysztof Sadło jeden z założycieli i dyrektorów Polskiego Centrum Syndologicznego – instytucji zajmującej się prowadzeniem badań i propagowaniem wiedzy o Całunie Turyńskim. Serdecznie zapraszamy.
 • Na szlaku liturgii stacyjnej w najbliższy wtorek wspominać będziemy św. Wawrzyńca. Na wzór tej  tradycyjnej wielkopostnej praktyki serdecznie zapraszamy do naszego Sanktuarium. Modlitwę rozpoczynamy mszą świętą o godz. 17.00. 
 • Za tydzień w niedzielę, 26 marca o godz. 18.00 odbędzie się koncert Requiem d-moll op.48 Gabriela Fauré [Foré] w wykonaniu Chóru naszego Sanktuarium pod batutą Marka Kluzy i przy akompaniamencie organowym Kacpra Orzechowskiego. Serdecznie zapraszamy.  
 • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.