• Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Chorego. Msza święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie sprawowana jutro o godz. 17.00 w dolnym kościele.
  • Grupa świeckich katolików wraz z duszpasterzem osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym zaprasza na nabożeństwo Anastasis – godzinną adorację Najświętszego Sakramentu i kontemplację Boskiego Oblicza z Manoppello, w poniedziałek, 12 lutego, o godz. 19.00 w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w dolnym kościele.
  • W najbliższą środę (14.02) rozpoczniemy Wielki Post. Środa Popielcowa to dzień, w którym obowiązuje post ścisły. Na każdej Eucharystii odbędzie się obrzęd posypania głów popiołem. Msze Święte w górnym kościele o godz. 8:00, 10:00, 12:00, 17:00 i dodatkowo o 20:00. Zachęcamy, aby już u początku Wielkiego Postu skorzystać z sakramentu pokuty, który w naszym Sanktuarium sprawowany jest praktycznie przez cały dzień. Serdecznie zapraszamy także na nabożeństwa wielkopostne – w każdy piątek o godz. 17.45 Droga Krzyżowa, a w niedzielę – Gorzkie Żale, także o godz. 17.45. 
  • Już po raz kolejny, pierwszy piątek Wielkiego Postu, przeżywany jest we wspólnocie Kościoła jako Dzień modlitwy i solidarności z Osobami Skrzywdzonymi wykorzystaniem seksualnym. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji osób zranionych, w najbliższy piątek, 16 lutego, o godz. 18.00.
  • W przyszły weekend (16-18.02) swoje rekolekcje wielkopostne przeżywać będą Rycerze św. Jana Pawła II. Msza Święta na rozpoczęcie rekolekcji sprawowana będzie w piątek o godz. 17.00 w górnym kościele i transmitowana będzie przez TVP Kraków. Zakończenie rekolekcji odbędzie się na Mszy świętej w przyszłą niedzielę o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy szczególnie mężczyzn, którzy chcieliby dołączyć do tej wspólnoty.
  • Najbliższe spotkanie Duszpasterstwa Osób z niepełnosprawnością Barka odbędzie się w przyszłą niedzielę od godz. 14.30 w sali budynku Caritas, a zakończy je wspólna Msza św o godz. 17.00 Zachęcamy nowe osoby z niepełnosprawnością, ich rodziny, osoby zawodowo je wspierające oraz wolontariuszy do zaangażowania się w działania tej wspólnoty.
  • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.