• Przeżywamy radosny czas zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Wszystkim zaangażowanym w wyjątkowe przeżycie Triduum Paschalnego składamy serdeczne podziękowania. Księżom za posługę duszpasterską zwłaszcza w konfesjonale, siostrom, pani i panu kościelnemu za piękne dekoracje i kompozycje kwiatowe, panom organistom i pani organistce, pani kantor, scholi, chórowi oraz orkiestrze naszego Sanktuarium za śpiew i muzyczne zaangażowanie w liturgię, ministrantom i lektorom, osobom czytającym Słowo Boże i śpiewającym psalmy, Rycerzom Jana Pawła II i Rycerzom Kolumba za pomoc i posługę liturgiczną. Bóg zapłać wszystkim uczestniczącym w Świętym Triduum Paschalnym. Niech doświadczenie spotkania ze Zmartwychwstałym Panem umacnia naszą wiarę.
  • Serdecznie zapraszamy na zakończenie obchodów Świętego Triduum Paschalnego podczas Nieszporów Chrzcielnych, dzisiaj o godz. 18.00. 
  • Jutro – w poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – Msze św. według porządku niedzielnego. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  • We wtorek przeżywać będziemy 19. rocznicę przejścia do Domu Ojca, naszego patrona św. Jana Pawła II. Zapraszamy w tym dniu na wspólną modlitwę różańcową w Kaplicy Kapłańskiej o godz. 21.00 oraz błogosławieństwo w godzinie śmierci o godz. 21.37.
  • W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Zapraszamy na Eucharystię oraz modlitwę w intencji małżonków, z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem, w najbliższy piątek, 5 kwietnia, o godz. 19.00, w górnym kościele. Podczas Pierwszych Piątków Małżonków modlimy się za małżeństwa, aby przezwyciężały trudności i doświadczały radości miłości.
  • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Miłosierdzia Bożego. O godz. 10.00 msza święta przy ołtarzu polowym w Sanktuarium Łagiewnickim pod przewodnictwem ks. abpa. Marka Jędraszewskiego. Natomiast w naszym Sanktuarium zapraszamy na dwa wydarzenia. O godz. 15.00 przeżywać będziemy Godzinę Miłosierdzia oraz koronkę do Bożego Miłosierdzia. W tej modlitwie towarzyszyć nam będzie zespół muzyczny Młode Uwielbienie. O godz. 18.00 Wspólnota i Teatr Tańca Lilia zaprasza na spektakl muzyczny “Wracaj!”, ukazujący Miłosierdzie Boże w oparciu o trzy sceny ewangeliczne we współczesnej odsłonie.
  • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.