• Zachęcamy do nawiedzania szopki w Grocie Betlejemskiej, która znajduje się za prezbiterium. Wejście od lewej strony patrząc na ołtarz.
  • Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się dzisiaj (9 stycznia) o godz. 18.00. Najpiękniejsze polskie kolędy usłyszymy w wykonaniu chóru i orkiestry naszego sanktuarium, dla której będzie to premierowy występ.
  • Grupa świeckich katolików wraz duszpasterzem osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i kontemplację Boskiego Oblicza z Manoppello. Anastasis – to modlitwa bardzo prosta i pokorna, będąca źródłem wielkiego dobra i uzdrowienia. Zapraszamy w poniedziałek (10 stycznia) na godzinę 19.00, do górnego kościoła. Osoby pokrzywdzone oraz ich bliscy, mogą wtedy umówić się na spotkanie z duszpasterzem.
  • Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych przy naszym Sanktuarium zaprasza na wspólne kolędowanie w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  • Również w przyszłą niedzielę (16 stycznia) zapraszamy na Nabożeństwo Getsemani ze Św. Janem Pawłem II. Modlitwę rozpoczynamy od Mszy Świętej o godz. 17.00. Podczas nabożeństwa będziemy się modlić przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II w intencjach składanych przez wszystkich pielgrzymów w naszym Sanktuarium.
  • Już za dwa tygodnie, 22 stycznia o godzinie 9.00 rozpoczną się w budynku Caritas Dies Gregoriani, czyli warsztaty chorału gregoriańskiego, w których może uczestniczyć każdy, kto choć trochę chciałby poznać pierwszy śpiew kościoła. Zajęcia zakończą się udziałem we Mszy św. o godzinie 17.00. Aby wziąć udział w warsztatach, należy się zapisać do dnia 19 stycznia na stronie aiscgre.pl W tym roku po raz pierwszy w warsztatach w osobnej grupie mogą uczestniczyć również dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Zajęcia dla nich poprowadzi s. Susi Ferfoglia i p. Katarzyna Danilewicz.
  • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych oraz do skarbon. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30.