• Kalendarz liturgiczny:
  • Czwartek (13.10) – bł. Honorata Koźmińskiego
  • Sobota (15.10) – św. Teresy od Jezusa
 • Przeżywamy październik, miesiąc różańca. Nabożeństwa różańcowe w naszym Sanktuarium odbywają się codziennie po Mszy świętej o godz. 17.00. Cieszymy się, że powstaje u nas już dziesiąta Róża Rodziców modlących się za swoje dzieci. Zachęcamy do włączenia się w tę wspólną modlitwę za najmłodszych.
 • Trwają zapisy do grup na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie – do grupy dla pełnoletniej młodzieży, którą koordynuje ks. Daniel oraz do mieszanej z udziałem niepełnoletniej młodzieży, którą koordynuje ks. Dariusz. Pierwsze spotkanie grupy mieszanej dzisiaj o godz. 16.00 w salce budynku CARITAS.
 • Grupa świeckich katolików wraz z duszpasterzem osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym zaprasza na nabożeństwo Anastasis – godzinną adorację Najświętszego Sakramentu i kontemplację Boskiego Oblicza z Manoppello, w poniedziałek 10 października, o godz. 19.00 w górnym kościele naszego Sanktuarium.
 • Zainteresowanych śpiewem gregoriańskim zapraszamy do nowo utworzonej scholi gregoriańskiej przy naszym Sanktuarium. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w środy, o godz. 19.00 w budynku CARITAS. Zapraszamy wszystkie osoby chętne – mężczyzn i kobiety – z dobrym głosem i pragnieniem pogłębienia przeżywania liturgii.
 • Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji Sursum Corda przy naszym Sanktuarium zaprasza na modlitwę uwielbienia i modlitwę prośby o uzdrowienie duszy i ciała, w przyszłą sobotę, 15 października o godz. 16.00.
 • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXII Dzień Papieski. W związku z tym jak co roku prowadzona będzie kwesta przez stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z tej okazji uroczystej Mszy świętej o godz. 9.30 będzie przewodniczył Metropolita Krakowski Ks. Abp. Marek Jędraszewski. Ta Msza św. będzie transmitowana przez TVP.
 • Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Ks. Arcybiskup pobłogosławi nowy ołtarz z Ikoną Świętej Rodziny w kaplicy Nazaret. Po Mszy świętej zapraszamy rodziny na Plener Papieski przed Sanktuarium. Wśród przygotowanych atrakcji przewidziane są zawody rodzinne, animacje i konkursy. Na rodziny uczestniczące w tych wydarzeniach będą czekać kremówki papieskie oraz możliwość wylosowania pięciu rowerów.
 • Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych BARKA przy naszym Sanktuarium zaprasza na Mszę św. w przyszłą niedzielę, 16 października, o godz. 17.00, a po Mszy św. na różaniec prowadzony przez członków duszpasterstwa. Do tej wspólnoty serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne, ich bliskich, osoby związane zawodowo z chorymi i niepełnosprawnymi oraz wolontariuszy.
 • Domowe Hospicjum Maryi Królowej Apostołów w Krakowie w niedzielę, 18 września przeprowadziło kwestę przy naszym Sanktuarium. Dzięki Państwa hojności udało się zebrać kwotę 21 428,08 zł, co, jak zapewniają odpowiedzialni za Hospicjum, stanowi ogromne wsparcie dla tej instytucji. W imieniu pani prezes Haliny Styły przekazujemy najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich Darczyńców, życząc im Bożego błogosławieństwa i nieustającego orędownictwa Maryi Królowej Apostołów.
 • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych oraz do skarbon. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.