• Zapraszamy na Mszę świętą z udziałem Chóru i Orkiestry symfonicznej naszego Sanktuarium dzisiaj o godz. 17.00. Eucharystii będzie przewodniczył ks. bp Robert Chrząszcz. Po Mszy Świętej odbędzie się koncert kolęd i pastorałek. 
  • Zachęcamy do nawiedzania szopki w Grocie Betlejemskiej, która znajduje się za prezbiterium. 
  • Grupa świeckich katolików wraz z duszpasterzem osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym zaprasza na nabożeństwo Anastasis – godzinną adorację Najświętszego Sakramentu i kontemplację Boskiego Oblicza z Manoppello, w poniedziałek 9 stycznia, o godz. 19.00 w górnym kościele naszego Sanktuarium.
  • W środę o godz. 10.00 w naszym Sanktuarium odbędą się promocje doktorskie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Doktorat honoris causa otrzyma Valentinie Alazraki Crastich, meksykańska dziennikarka, wieloletnia korespondentka pielgrzymek św. Jana Pawła II oraz najważniejszych wydarzeń z życia Kościoła. Eucharystii przewodniczył będzie Arcybiskup Marek Jędraszewski.
  • Wspólnota Nowej Ewangelizacji Sursum Corda zaprasza na Modlitwę uwielbienia i uzdrowienia duszy i ciała, Eucharystię oraz Agapę w sobotę, 14 stycznia o godz. 16.00 w górnym kościele. Zaproszenie kierowane jest głównie dla rodzin z dziećmi. Dla dzieci w wieku od 3-10 lat będzie zapewniona opieka na czas modlitwy.
  • W sobotę po Mszy Świętej o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  • Duszpasterstwo osób niepełnosprawnych “Barka” zaprasza na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 14.30, a po nim na Mszę św. o godz. 17.00
  • Również w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 17.00 odbędzie się kolędowanie prowadzone przez zespół Matula i Krakowski Chór Dziecięcy.
  • Działająca przy naszym Sanktuarium młodzieżowa grupa muzyczna Młode Uwielbienie serdecznie zaprasza do udziału w koncercie kolęd i pastorałek, który odbędzie się za dwa tygodnie, w niedzielę, 22 stycznia o godz. 18.00. Najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe w aranżacji młodych muzyków wybrzmią również podczas Mszy św. o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy. 
  • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.