• Kalendarz liturgiczny:
  • Czwartek (9.11) – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  • Piątek (10.11) – św. Leona Wielkiego,
  • Sobota (11.11) – św. Marcina z Tours.
 • W dni powszednie miesiąca listopada modlimy się za zmarłych w wypominkach listopadowych na koronce do Bożego Miłosierdzia po Mszy świętej o godz. 17.00 – w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. W każdą środę zapraszamy na modlitwę nowennową za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy. 

  W wypominkach całorocznych modlimy się w każdą niedzielę przed Mszą o godz. 8.00 oraz w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w intencji wszystkich wypominanych odprawiana jest Eucharystia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.

 • W sobotę, 11 listopada obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Zwłaszcza w tym dniu zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 17.00, po której wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego zapraszamy na koncert z okazji 45. rocznicy wyboru ks. kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Koncert zatytułowany „Myśląc Ojczyzna…” w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej.
 • Z radością i dumą pragniemy poinformować, że w plebiscycie organizowanym przez miasto Kraków, w tym roku po raz drugi tytuł „Miejsca przyjaznego rodzinom z dziećmi” został przyznany Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” i naszemu Sanktuarium. Jest to dla nas zaszczyt i źródło satysfakcji, a jednocześnie impuls do podjęcia dalszych wysiłków, aby rodziny z dziećmi chętnie odwiedzały to miejsce. W sposób szczególny zapraszamy na Eucharystię dla rodzin z dziećmi w każdą niedzielę o godz. 11.00.
 • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.