• Zachęcamy do nawiedzania szopki w Grocie Betlejemskiej, która znajduje się za prezbiterium. Wejście od lewej strony patrząc na ołtarz. 
  • Grupa świeckich katolików wraz z duszpasterzem osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym zaprasza na nabożeństwo Anastasis – godzinną adorację Najświętszego Sakramentu i kontemplację Boskiego Oblicza z Manoppello, w poniedziałek, 8 stycznia, o godz. 19.00 w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w dolnym kościele.
  • Zapraszamy na bezpłatne warsztaty śpiewu gregoriańskiego Dies Gregoriani. Nie jest wymagana znajomość nut ani doświadczenie śpiewania repertuaru gregoriańskiego. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej Sanktuarium. Warsztaty odbędą się w sobotę, 13 stycznia od godz. 9:00 w budynku Caritas, a zakończą się Mszą św. ze śpiewem gregoriańskim o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!
  • W przyszłą niedzielę 14 stycznia podczas Mszy św. o godz. 17.00 animację muzyczną podejmie Chór i Orkiestra naszego Sanktuarium. Po Mszy św. około godz. 18.00 rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek, podczas którego usłyszymy również solistów: Dominikę Harasimowicz, Huberta Niewiadomskiego, Maję Dalbiak i Jonasza Kluzę. To wszystko pod batutą Marka Kluzy. Serdecznie zapraszamy!  
  • Z radością informujemy, że 18 grudnia przy naszym Sanktuarium ukonstytuowała się i została formalnie zatwierdzona nowa Rada Lokalna Rycerzy Kolumba. Bracia nowej rady wraz z jej kapelanem ks. Arturem Czepielem obrali dla niej jednomyślnie patronat Emilii i Karola Wojtyłów, rodziców papieża św. Jana Pawła Wielkiego. Zapraszamy chętnych mężczyzn do wstępowania w szeregi tej organizacji.
  • W minionym tygodniu został wymieniony projektor oraz ekran służący do wyświetlania tekstów pieśni liturgicznych. Koszt tej inwestycji to 8700 zł. Ufamy, że ta zmiana pomoże wiernym w aktywnym włączaniu się w śpiew.
  • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.