• Kalendarz liturgiczny:
  • Środa (17.01) – św. Antoniego,
  • Piątek  (19.01) – św. Józefa Sebastiana Pelczara,
  • Sobota (20.01) – św. Sebastiana, w tym  dniu swoje imieniny obchodzić będą ks. Sebastian Kowalczyk oraz ks. Sebastian Kozyra, życzymy im bożego błogosławieństwa, potrzebnych łask w pracy duszpasterskiej oraz wstawiennictwa świętych patronów.
 • Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 17.00 animację muzyczną podejmie Chór i Orkiestra naszego Sanktuarium pod batutą p. Marka Kluzy. Natomiast po Mszy św. około godz. 18.00 rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek Po koncercie będzie można wesprzeć materialnie działalność chóru, orkiestry i pozostałych wspólnot muzycznych działających przy naszym Sanktuarium wolnymi datkami. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!  
 • We wtorek, jak 16-go dnia każdego miesiąca po Mszy o godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę z Rycerzami św. Jana Pawła II Wielkiego. W sposób szczególny zapraszamy mężczyzn, którzy chcieliby dołączyć do tej wspólnoty.
 • W przyszły weekend w naszym Sanktuarium odbędą się rekolekcje dla małżonków prowadzone przez ks. Dominika Chmielewskiego. Msze z nauką rekolekcyjną w sobotę o godz. 17.00 oraz w niedzielę o godz. 12.30. Szczegółowy program rekolekcji dostępny jest na stronie internetowej naszego Sanktuarium.
 • Duszpasterstwo Osób z niepełnosprawnością Barka serdecznie dziękuje za zakup rękodzieła i złożone ofiary. Dochód z tej akcji będzie w całości przeznaczony na dofinansowanie planowanej pielgrzymki do Włoch śladami patrona św Jana Pawła II. Udało się zebrać ponad 12 tys. złotych. Serdeczne Bóg zapłać! Najbliższe spotkanie  kolędowe z udziałem ks. bp. Roberta Chrząszcza i grupy muzycznej osób niewidomych Cantito odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.30 w Białej Sali. Spotkanie zakończy się wspólną Mszą św. o godz 17.00. Serdecznie zapraszamy!
 • Również w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek działającego przy naszym Sanktuarium młodzieżowego zespołu wokalno-instrumentalnego “Młode Uwielbienie” prowadzonego przez p. Sylwię Kościuszko. W ostatnim czasie grupa muzyczna nagrała płytę z kolędami i pastorałkami, którą już dzisiaj można nabyć w zakrystii, a za tydzień posłuchać kolęd na żywo. Dochód z ofiar za płyty będzie przeznaczony na działalność zespołu.
 • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.