III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r.

  • Grupa świeckich katolików wraz z duszpasterzem osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym zaprasza na nabożeństwo Anastasis – godzinną adorację Najświętszego Sakramentu i kontemplację Boskiego Oblicza z Manoppello, w poniedziałek 15 kwietnia, o godz. 19.00 w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w dolnym kościele.
  • We wtorek, jak 16-go dnia każdego miesiąca po Mszy o godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę z Rycerzami św. Jana Pawła II Wielkiego. W sposób szczególny zapraszamy mężczyzn, którzy chcieliby dołączyć do tej wspólnoty.
  • Zapraszamy na mszę świętą w intencji chorych, transmitowaną przez TVP Kraków w najbliższy piątek o godz. 17.00.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie wielkanocne Duszpasterstwa Osób z niepełnosprawnością Barka o godz.14.30 w Białej Sali. Zakończenie mszą świętą o godz. 17.00. Barka składa serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom za złożone ofiary, zakup rękodzieła i palm, z których dochód przeznaczony jest na dofinansowanie zbliżającej się pielgrzymki do Włoch. Zebrano 8775 zł i 20 euro. 28 kwietnia w Asyżu w czasie trwającej pielgrzymki Ks. Kustosz Tomasz Szopa odprawi mszę świętą w intencji wszystkich ofiarodawców. Bóg zapłać!
  • Począwszy od przyszłego tygodnia przez trzy kolejne niedziele na placu przed naszą świątynią o godz. 15:30 odbędzie się ewangelizacja. Jak co roku przygotowują ją wspólnoty neokatechumenalne działające przy Sanktuarium. Zapraszamy wszystkich chętnych do wysłuchania świadectw oraz Dobrej Nowiny o Chrystusie Zmartwychwstałym.
  • Wspólnota misyjna Shalom serdecznie zaprasza na kurs “Droga do dojrzałości w miłości”, który odbędzie się 21 kwietnia w Wyższym Seminarium Duchownym w Krakowie oraz na rekolekcje wyjazdowe RESET na Śnieżnicy w dniach 1-4 maja. Informacje o zapisach dostępne na facebooku wspólnoty Shalom.
  • W związku z przypadającą w tym roku 10. rocznicą kanonizacji Jana Pawła II serdecznie zapraszamy na uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego dokładnie w dniu rocznicy a więc w sobotę, 27 kwietnia o godz. 12.00. 
  • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych, do skarbon oraz przelewem na konto. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiego dobra przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.