• Kalendarz liturgiczny:
    Poniedziałek (25.04) – św. Marka, patrona Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego, pamiętajmy o naszym metropolicie w modlitwie
    Wtorek (26.04) – św. Wojciecha
    Piątek (29.04) – św. Katarzyny ze Sieny
  • Wszystkich czcicieli św. Szarbela zapraszamy, jak 28go każdego miesiąca, na Mszę świętą i nabożeństwo w czwartek o godz. 17.00.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Odprawiane są codziennie po Mszy świętej o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Szkoła Nowej Ewangelizacji Sursum Corda zaprasza na „Kurs Nowe Życie”, który odbędzie się w naszym Sanktuarium w dniach 13-15 maja. To kurs, podczas którego na nowo można zbudować relację z Panem Bogiem, doświadczyć Jego miłości i zbawczej, uwalniającej mocy Jezusa. Zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi, dla których przewidziane są zajęcia i opieka. Zapisy poprzez formularz umieszczony na stronie www.sursumcordamissio.com
  • Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas Mszy świętych oraz do skarbon. Serdeczne Bóg zapłać także dla tych, którzy na różne sposoby włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy przebywającym w domu pielgrzyma naszego Sanktuarium. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza święta w każdą niedzielę o godz. 12.30.