Serdecznie zapraszamy 22 października, niedziela, to czas na wyjątkową Sumę odpustową, która rozpocznie się o godzinie 12:30. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i wspólnego przeżywania tego ważnego dnia.

O godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na spektakl „Lilia” w wykonaniu Teatru Tańca Lilia. To sztuka teatru tańca inspirowana życiem Maryi, która ukazuje przeżycia Matki Boga za pomocą tańca współczesnego i baletu. To opowieść o Niepokalanym Sercu, które poprzez pełne wiary i ufności słowo “fiat” doskonale odpowiedziało na miłość Bożą i było jej wierne zarówno w prostej radości, jak i w cieniu krzyża. Choreografie oparte na tajemnicach różańcowych i Ewangelii zapraszają do osobistej kontemplacji. Uniwersalne przesłanie spektaklu dotyka cierpienia, ale i budzi nadzieję, której poszukuje każdy człowiek.

 

 

28 października, sobota, przyniesie Misyjny Synod dzieci Archidiecezji Krakowskiej  oraz Msza święta Fundacji Agape o godzinie 12:00, po której przewidziano wiele wydarzeń na salach konferencyjnych.

Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach, które celebrują dziedzictwo i duchowość św. Jana Pawła II oraz stanowią okazję do głębszego zrozumienia jego nauk i idei.

 

29 października, niedziela, to możliwość spotkania i wspólnej modlitwy wraz z ks. Teodorem Sawielewiczem, twórcą Teobańkologii.