Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II 2023 w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z VI Pielgrzymki Szkół im. Jana Pawła II, która miała miejsce 19 października 2023 roku w naszym Sanktuarium w Krakowie.

Niezapomniane chwile dla dzieci, młodzieży i pedagogów

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło setki dzieci, młodzieży oraz grono pedagogiczne ze Szkół im. Jana Pawła II. Tydzień temu, 19 października 2023 roku, nasze Sanktuarium tętniło życiem, a serca gości wypełniła radość i duchowa bliskość.

Rozpoczęcie od uroczystej Mszy św.

Pielgrzymka rozpoczęła się od uroczystej Mszy św. celebrowanej o godz. 10.00 w Sanktuarium świętego Jana Pawła II w Krakowie. To właśnie tu uczestnicy spotkania mogli doświadczyć wyjątkowej atmosfery i duchowego zjednoczenia.

Wspólne chwile, nauka i zabawa

Po Mszy św., uczniowie wraz z nauczycielami udali się do budynku Fides, gdzie czekał na nich poczęstunek i możliwość integracji. To nie był jednak koniec atrakcji. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić Muzeum, Sanktuarium oraz wziąć udział w wykładach i wystawie poświęconej Całunowi. Co więcej, odważni mogli wjechać na wieżę Fatimską, by podziwiać panoramę Krakowa.

Podsumowanie

Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Byliśmy zaszczyceni gościć Was w naszym Sanktuarium i dzielimy się tym wyjątkowym przeżyciem z całym sercem.

Dziękujemy za Waszą obecność i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie!

Do zobaczenia w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II! 💛