Adwent 2023 w Sanktuarium św. Jana Pawła II.

Rozpocznij niezwykłą podróż przez Adwent 2023. Możemy określić go za pomocą kilku liczb:

  • 4 niedziele: Doświadcz pełni adwentowego czasu poprzez cztery symboliczne niedziele, każda z osobistym przesłaniem i modlitwą.
  • 4 kompozytorów: Przenieś się w świat dźwięków stworzonych przez czterech utalentowanych kompozytorów, którzy wypełnią przestrzeń pięknem melodyjnych nutowych kompozycji.
  • 1 encyklika – Ecclesia de Eucharistia: Pogłęb swoje zrozumienie sakramentu Eucharystii, przyglądając się treści encykliki Jana Pawła II – Ecclesia de Eucharistia, która będzie punktem wyjścia codziennych rozważań.
  • 3 na liście sakrament święty – EUCHARYSTIA: Skoncentruj się na trzech sakramentach świętych, a szczególnie na Eucharystii, przygotowując się tym samym do zbliżającego się Kongresu Eucharystycznego w naszej Archidiecezji.

Godzinowo:

📌 OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY – 8️⃣:0️⃣0️⃣: Rozpocznij dzień od Mszy św. wotywnych o NMP – rorat, które niosą ze sobą głęboki sens i modlitwę.

📌 W NIEDZIELE ADWENTU – 1️⃣2️⃣:3️⃣0️⃣: Dołącz do naszej modlitwy, którą wzbogaci muzyka wielogłosowa, śpiew gregoriański oraz pełna asysta. O godzinie 1️⃣2️⃣:1️⃣5️⃣ uczestnicz w próbie śpiewu przed liturgią, gdzie usłyszysz słowa kazania inspirowane Adwentowymi Antyfonami na Wejście.

Zapraszamy Cię do wspólnego przeżywania tego radosnego czasu oczekiwania na Boże Narodzenie! 🕯